گشت شهری در سراسر دنیا

گشت شهری در سراسر دنیا

گشت های شهری

در اغلب شهرهای دنیا مکانهای مختلفی برای بازدید از منظر یک توریست وجود دارد.مکانهای تاریخی.باستانی.طبیعی،موزه هاو.... و حتی ممکن است توریست از آنها بی خبر باشد یا اینکه دسترسی برای تهیه این گشتها نداشته باشد.

آژانس هواپیمایی روشن سیر مشهد توانایی راهنمایی و ارایه انواع گشت های شهری در سراسر نقاط دنیا را به مشتریان خود را دارد.

ارائه این سرویس دارای گستره وسیعی در سراسر شهرهای جهان می باشد و دپارتمان تورهای خارجی آژانس روشن سیر میتواند در اکثر نقاط دنیا گشت و سیتی تورهای مختلفی را به مسافران خویش معرفی و عرضه نماید.

این نوع گشت ها دارای شرایط منحصری میباشد که اختصارا به توضیح تیتر وار آن میپردازیم:

گشت ها به دو صورت خصوصی و عمومی برگزار می گردد.

الف.خصوصی بدین گونه میباشد که لیدر مستقیما به دنبال مسافر در هتل میرود و این گشت فقط جهت همان تعداد مسافر درخواست شده انجام می گردد. البته نرخ این گشت ها بالاتر میباشد.خدمات این گشت عموما دارای 1وعده غذایی میباشد که با توجه به صبح یا بعدازظهر بودن آن انتخاب می گردد. لیدر همراه دارد و وسیله حمل ونقل و ورودیه مکان های دیدنی هم لحاظ گردیده است. زمان این گشت ها معمولا طولانی و کامل می باشد.

ب.گشت های عمومی گستره فراوانی دارند، به عنوان مثال در شهر میلان ایتالیا یا پاریس فرانسه بیش از 25 مورد گشت پیشنهادی عمومی می باشد.گشت های عمومی هم شرایط منحصر به خود را دارند که عموما این گشت ها به صورت گروهی اجرا میشوند و نقطه شروع گشت در میادین و نقاط با مرکزیت شهری می باشد که دسترسی به آنها بسیار ساده می باشد.در این تورها وسیله رفت وامد از محل قرار حرکت میکند و در همان محل اتمام میگردد.

تمام اطلاعات مورد نیاز را جهت توجیه کامل مسافر در خصوص تور در اختیار مشتری محترم و همکاران قرار میدهد.

ج. لیدرها و راهنمایان این تورها مسلط به زبانهای انگلیسی،اسپانیایی،فرانسوی میباشند.

در صورت تمایل به رزرو این تورها در سراسر شهرهای دنیا و کسب اطلاعات دقیق با واحد تورهای خارجی روشن سیر تماس حاصل نمایید.